logo
englishgermanfranceukrainianrussian
BSCIISO
Reach

+38 (03145) 2-31-68, +38 (03145) 2-32-77
Вікіпедія
sales@lxk.com.ua (Для питань щодо продажу продукції)
office@lxk.com.ua (Для запитів, повідомлень та інших питань)

Перечинський лісохімічний комбінат з думкою про майбутнє: перехід на альтернативні джерела енергії як необхідність збереження планети

lxk

Світ довкола нас змінюється з неймовірною швидкістю: розвиваються технології, з’являються нові наукові відкриття, виробники приходять до висновку, що екологічність виробництва, пошук альтернативних джерел енергії - це не просто “фішка”, модний тренд чи принципова позиція власника, а необхідна умова збереження планети для наступних поколінь.

Світова спільнота переходить на альтернативні джерела енергії: майбутнє вже настало! А що в Україні?

Передові світові виробники промислової продукції намагаються сповна використовувати енергію сонця, вітру й води, біогазів і вторинних енергетичних ресурсів, хвиль й припливів, газу з органічних відходів та каналізаційно-очисних станцій й т.д. - все задля раціонального використання ресурсів та збереження довкілля.

Провідні науковці працюють й над тим, щоб якомога ефективніше використовувати і вторинні енергетичні ресурси - доменний й коксівний гази, метан з вугільних родовищ, скидний енергопотенціал технологічних процесів тощо.

alternate-energy

Міжнародне енергетичне агентство прогнозує, що частка альтернативної енергетики складе близько 16% від усього світового виробництва до 2030 року, Європейський галузевий союз відновлюваних джерел енергії називає ще більшу цифру - до 35%. Провідні фахівці стверджують: за альтернативними джерелами енергії - майбутнє людства!

У Німеччині, одній з країн-лідерів по використанню альтернативних джерел енергії, частка поновлювальної енергетики може скласти 40 %, а у виробництві електричної - близько 67%, передбачає Федеральний союз поновлюваних джерел.

Минулого року і на базі Перечинського лісохімічного комбінату було засновано науково-дослідну лабораторію для пошуку та використання альтернативних джерел енергії.

Співпраця Перечинського лісохімічного комбінату з Технологічним інститутом Карлсруе

У грудні 2019 року на базі комбінату розпочала роботу науково-дослідна лабораторія, де фахівці ПЛХК спільно з співробітниками знаного у Європі Технологічного університету Карлсруе (Німеччина) працюють над вкрай важливими завданнями, зокрема:

На підприємстві щиро пишаються тим, що роблять вклад у захист довкілля разом з найстарішим технологічним вишем Німеччини - безумовним авторитетом у справі екологічності виробництва.

Перечинський лісохімічний комбінат йде в ногу з часом: визнання клієнтів та фахівців-екологів

Дотримання найвищих стандартів якості і екологічних принципів виробництва зробило Перечинський лісохімічний комбінат надійним партнером великих зарубіжних підприємств - найбільших у Європі заводів з виробництва активованого вугілля, світових лідерів з виробництва кремнію.

Також продукцію можна знайти у найбільших європейських торгівельних мережах - LIDL, Kaufland, Carrefour, EDEKA, TESCO. Комбінат працює за стандартами BSCI, PEFC, ISO.

Сучасні способи промислового виробництва вугілля на Перечинському лісохімічному комбінаті: коли екологічність - це аксіома!

У виробництві деревного вугілля ТДВ “Перечинський лісохімічний комбінат” використовує виключно паливні дрова. Уся сировина сертифікована належним чином.

Сам процес виробництва відбувається у двох вертикальних ретортах і він повністю автоматизований. Це дозволяє фахівцям ретельно контролювати хімічні показники - вміст золи, вологість, вміст летючих речовин і т.д.

Причому процес має замкнутий цикл: органічні сполуки, утворені в результаті згорання, утилізуються в спеціальному котлі, надаючи необхідну для виробництва енергію. Тобто, виробництво не лише не забруднює навколишнє середовище, а й саме себе забезпечує необхідним енергетичним ресурсом.

Такий вектор розвитку обраний зовсім не для визнання міжнародними експертами й не в гонитві за світовими трендами, а з думкою про майбутні покоління та збереження екології в глобальному масштабі.