logo
englishgermanfranceukrainian
PEFC
Reach
BSCIISO

+38 067 313 68 23
Вікіпедіяcommercial@lxk.com.ua
Facebook
UA

goals-picture
Цілі сталого розвитку ТДВ «Перечинського лісохімічного комбінату»
Найкраще для всіх – це наша клієнтоорієнтована стратегія, завдяки якій ми зможемо забезпечити більш стабільне та стійке майбутнє. Орієнтована на інновації продуктів і процесів за допомогою інвестицій і підтримки відносин з клієнтами і партнерами.

news-photo
У черговий раз наше підприємство підтвердило відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 під час успішного проходження 2-го наглядового аудиту. Це є доказом того, що якість виробництва та продукції на підприємстві для нас на першому місці.
Також «Перечинський Лісохімічний Комбінат» пройшов соціальний аудит на відповідність Кодексу поведінки BSCI (Ініціатива соціальної відповідальності бізнесу) з найвищою оцінкою «А». Відповідність положенням кодексу BSCI дозволяє всім клієнтам нашого підприємства ще раз переконатися у належних умовах праці на нашому виробництві, забезпеченні соціальних інтересів співробітників, дотриманні етичних норм та дбайливому ставленню до навколишнього середовища. Ми впроваджуємо та підтримуємо ці цінності, беручи на себе зобов'язання перед командою та спільнотою регіону.

news-photo
Перечинський лісохімічний комбінат з думкою про майбутнє: перехід на альтернативні джерела енергії як необхідність збереження планети
Світ довкола нас змінюється з неймовірною швидкістю: розвиваються технології, з’являються нові наукові відкриття, виробники приходять до висновку, що екологічність виробництва, пошук альтернативних джерел енергії - це не просто “фішка”, модний тренд чи принципова позиція власника, а необхідна умова збереження планети для наступних поколінь.
Світова спільнота переходить на альтернативні джерела енергії: майбутнє вже настало! А що в Україні?

Article
Екологи спростовують забруднення стічних вод та повітря ТДВ “Перечинським лісохімічним комбінатом”
На численні прохання Перечинської громади, 6 грудня 2019 року в місто була запрошена незалежна лабораторія ПНВП “Екологія”. Нею було проведено відбори проб повітря для визначення концентрації забруднюючих речовин в приземному шарі атмосферного повітря у 5-ти точках м. Перечин по санітарно-захисній зоні лісохімічного комбінату.
Висновки однозначні – перевищення норм гранично допустимих концентрацій у жодній точці не виявлено.

news-photo
Перечинський ЛХК підтверджує свою прихильність принципам і критеріям FSC
ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» повідомляє всі зацікавлені сторони, в тому числі своїх партнерів про свою нетерпимість до корупції, незаконних вирубок лісу, і всіх видів незаконних дій, пов'язаних з рубками.
FSC запропонувало Перечинському ЛХК для відновлення сертифікації впровадити додаткові заходи контролю, та переглянути свою співпрацю з іншими суб’єктами ринку деревно-вугільної продукції.