logo
englishgermanfranceukrainianrussian
BSCIISO
Reach

+38 (03145) 2-31-68, +38 (03145) 2-32-77
Вікіпедія
sales@lxk.com.ua (Для питань щодо продажу продукції)
office@lxk.com.ua (Для запитів, повідомлень та інших питань)31.07.2020
Перечинський ЛХК підтверджує свою прихильність принципам і критеріям FSC

ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» повідомляє всі зацікавлені сторони, в тому числі своїх партнерів про свою нетерпимість до корупції, незаконних вирубок лісу, і всіх видів незаконних дій, пов'язаних з рубками.

FSC запропонувало Перечинському ЛХК для відновлення сертифікації впровадити додаткові заходи контролю, та переглянути свою співпрацю з іншими суб’єктами ринку деревно-вугільної продукції.

Незважаючи на тривалий переговорний процес, наше підприємство повідомило FSC про свою готовність до підписання меморандуму порозуміння.

Водночас FSC визнало, що порядок розблокування сертифікації, з урахуванням зауважень Перечинського ЛХК, підлягає уточненню та додатковому вивченню командою FSC.

З метою прискорення процесу відновлення повноцінної співпраці, в адресу FSC були надіслані наші пропозиції, щодо процесу розблокування сертифікації, які повністю відповідають вимогам директиви FSC-DIR-40-004.

Перечинський ЛХК підтвердив свою відкритість для аудитів, в тому числі зверненням до акредитованого ASI сертифікаційного органу про проведення аудиту відповідності діяльності підприємства стандартам FSC, який заплановано на серпень 2020 року.

FSC підтвердило свою обізнаність про подачу нашим підприємством відповідної заявки.

Перечинський ЛХК висловлює свою стурбованість з приводу збільшення числа звинувачень проти системи FSC в Україні.

Маємо надію, що ці звинувачення безпідставні, а зволікання FSC з наданням чіткого алгоритму розблокування сертифікації нашого підприємства з цим не пов’язано.

В непростий для України час, особливо назріла потреба у системних змінах у лісовій галузі, у тому числі за допомогою міжнародних систем лісової сертифікації.

Ми не втрачаємо надію, що FSC знайде ресурси для завершення процедури розблокування сертифікації, деталізує свої пропозиції, зробивши їх прозорими та дієвими.


17.07.2020
Офіційна заява ТДВ «Перечинського лісохімічного комбінату» про статус FSC сертифікату
news-photo

ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» FSC сертифікований з 2006 року. Це було перше сертифіковане підприємство на Закарпатті та одне із перших в Україні.

За час сертифікації, протягом більше 12 років компанія зробила багато для просування цінностей FSC в Україні, в результаті чого лісогосподарські підприємства впроваджували систему FSC для українських лісів, а також в Європі, просуваючи FSC продукцію на початку встановлення FSC на ринку.

Підприємство повністю дотримується цінностей та політики FSC.

Сертифікат ТДВ «Перечинського лісохімічного комбінату» було призупинено в лютому 2019 року та було припинено у червні 2019 року.

Ми хотіли б повідомити всі зацікавлені сторони, що ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» ніколи не продавав клієнтам несертифіковане вугілля з FSC заявою та є відкритим для аудиту сертифікаційними органами.

З моменту призупинення дії сертифікату наша команда веде переговори з FSC про умови відновлення сертифікату та підписання Меморандуму про взаєморозуміння.

Незважаючи на факт призупинення та подальшого припинення дії сертифікату, підприємство ніколи не зупиняло процеси закупки FSC сировини та просування цінностей FSC на ринку.

Стале лісоуправління - це основна цінність ТДВ «Перечинського лісохімічного комбінату».

news-photo
Перечинський лісохімічний комбінат з думкою про майбутнє: перехід на альтернативні джерела енергії як необхідність збереження планети
Світ довкола нас змінюється з неймовірною швидкістю: розвиваються технології, з’являються нові наукові відкриття, виробники приходять до висновку, що екологічність виробництва, пошук альтернативних джерел енергії - це не просто “фішка”, модний тренд чи принципова позиція власника, а необхідна умова збереження планети для наступних поколінь.
Світова спільнота переходить на альтернативні джерела енергії: майбутнє вже настало! А що в Україні?

COVID19
Виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" на нашому підприємстві розроблені та виконуються профілактичні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, які затверджені також і Наказом ТДВ "Перечинський ЛХК" №34 від 12.03.2020 року.

Наша продукція дезинфікована
Ніколи не було більш нагального часу, щоб бути відповідальним.
Перечинський лісохімічний комбінат – найбільший виробник етилового ацетату в Україні та один з найбільших в Європі. Основна сировина для етилового ацетату - етиловий спирт. Сама сировина рекомендується Всесвітньою організацією охорони здоров ' я в концентрації 80 % з водою, як найкраща дезінфекція.
Ми використовуємо розчинник етанолу для дезинфікації наших продуктів перед завантаженням. Наша команда хотіла б бути на 100 % впевнена, що наші клієнти будуть у безпеці.
Бережіть себе. Залишайтеся вдома.
Гриль у вашому саду з нашим вугіллям.

Article
Екологи спростовують забруднення стічних вод та повітря ТДВ “Перечинським лісохімічним комбінатом”
На численні прохання Перечинської громади, 6 грудня 2019 року в місто була запрошена незалежна лабораторія ПНВП “Екологія”. Нею було проведено відбори проб повітря для визначення концентрації забруднюючих речовин в приземному шарі атмосферного повітря у 5-ти точках м. Перечин по санітарно-захисній зоні лісохімічного комбінату.
Висновки однозначні – перевищення норм гранично допустимих концентрацій у жодній точці не виявлено.