logo
englishgermanfranceukrainianrussian
BSCIISO
Reach

+38 (03145) 2-31-68, +38 (03145) 2-32-77
Вікіпедія
sales@lxk.com.ua (Для питань щодо продажу продукції)
office@lxk.com.ua (Для запитів, повідомлень та інших питань)

Екологи спростовують забруднення стічних вод та повітря ТДВ “Перечинським лісохімічним комбінатом”

Article

На численні прохання Перечинської громади, 6 грудня 2019 року в місто була запрошена незалежна лабораторія ПНВП “Екологія”. Нею було проведено відбори проб повітря для визначення концентрації забруднюючих речовин в приземному шарі атмосферного повітря у 5-ти точках м. Перечин по санітарно-захисній зоні лісохімічного комбінату.

Також для більш детального дослідження проби були взяті у школі та на площі Народній. Лабораторією була перевірена наявність в атмосфері наступних речовин: діоксин азоту, оксид вуглецю, кислота оцтова, фенол, формальдегід тощо.

Висновки однозначні – перевищення норм гранично допустимих концентрацій у жодній точці не виявлено.

Екологи наголошують, що існує можливість самостійної перевірки стану повітря та закликають усіх свідомих громадян проводити контроль рівня викидів шкідливих речовин у річку з відкритих офіційних незалежних джерел і перевіряти інформацію від Державного агенства водних ресурсів України (http://monitoring.davr.gov.ua/).

Для перевірки якості води існує проект “Чиста вода” (http://texty.org.ua/water/), який реалізується та фінансується за підтримки незалежного агентства федерального уряду США (https://www.usaid.gov/), неприбуткової організації “Eurasia Foundation” (https://www.eurasia.org/).

Для моніторингу та аналізу стану повітря можна використовувати відкрите джерело інформації SaveEcoBot (це безкоштовний сервіс для громадськості, розроблений групою активістів Save Dnipro) (https://www.saveecobot.com/).

Джерело: https://pmg.ua/life/85434-ekology-sprostovuyut-zabrudnennya-stichnykh-vod-ta-povitrya-tdv-perechynskym-lisokhimichnym